-
rzeźnik w Anglii
Hull, Anglia
Firma Prestige Recruitment Specialists działa na rynku pracy juz prawie 30 lat z główną siedzibą w mieście Hull, East Yorkshire.
Jesteśmy niezależną, brytyjską agencją pośrednictwa pracy z doświadczonym zespołem ludzi, którzy zawsze chętnie służą pomocą.
Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego Kandydata, uczciwość i rzetelność.
W naszej szerokiej ofercie posiadamy ciekawe propozycje pracy, skoknatuj się z nami po więcej szczegółów.
NAJLEPSZA OFERTA PRACY W UK I W CAŁEJ EUROPIE DLA RZEŹNIKÓW WIEPRZOWYCH – RUSZA OD TERAZ!!!
MOŻLIWOŚĆ PRACY DLA RZEŹNIKÓW, KTÓRZY NIE PRACOWALI JESZCZE W ANGLII I CHCIELIBY PRZYJECHAC NA 6-MIESIĘCZNY KONTRAKT ( VISA ) BEZ PONOSZENIA ŻADNYCH KOSZTÓW WYJAZDU
Przy współpracy z Pro-Force Recruitment- specjalistami w dziedzinie pracowników sezonowych – oraz w imieniu naszego długoletniego klienta- firmy Cranswick Country Foods Plc, prowadzimy rekrutację na stanowisko- rzeźnik-wykrawacz wieprzowy. Kandydaci dołączą do firmy na sezonowych visach, które zostały przyznane przemysłowi wieprzowemu przez rząd brytyjski.
Z naszym klientem- numer 1 producentem mięsa w UK, współpracujemy blisko od 18 lat i dumni jesteśmy nie tylko z naszych usług jakie dostarczamy dla firmy Cranswick, ale także dla naszych pracowników, którzy pracują z nami w wielu zakładach naszego klienta.
Oferta dostępna jest dla wszystkich, którzy spełniają nasze kryteria i chcieliby pracować w Anglii na 6-miesięcznym kontrakcie.
OPIS STANOWISKA
trybowanie szynki bądź łopatki wieprzowej na ruchomej taśmie
Klasowanie mięsa wieprzowego
praca od poniedziałku do piątku
min.40 godzin pracy w tygodniu
Możliwość pracy nadgodzin
Visa na okres 6 miesięcy
WYMAGANIA
min 2 lata doświadczenia w trybowaniu wieprzowiny bądź baraniny na taśmie
umiejętność pracy w zespole
pracowitość i rzetelność
gotowość do wyjazdu do UK zaraz po Świętach
Nie wymagamy znajomości języka angielskiego
Kandydaci z EU muszą posiadać paszport , osoby aplikujace spoza EU mogą mieć dowód osobisty bądź paszport
NASZA OFERTA
Koszt zakwaterowania pokryty przez naszego klienta
Pokryty koszt podóży do UK i do kraju po ukończeniu kontraktu
Darmowy dojazd do fabryki
Visa na 6 miesięcy – koszt visy pokryty przez naszego klienta
Bezpłatny odbiór z lotniska
Stawka godzinowa £12.14 p/h do £14.00 p/h za 40 godzin pracy
Nadgodziny płatne -stawka podstawowa x 1.5
Bonus za obecnosc w pracy £1 p/h
Tygodniowe wypłaty
Asysta w otwieraniu kont bankowych
Prestige Recruitment Specialists
ul.12 Bowlalley Ln
HU1 1XR Hull
Tel. (0044) 7958584416
jwiechno@prestige-recruitment.com
Jeśli natrafisz na jakiś problem to skontaktuj się z administratorem serwisu: info@wirtualnaanglia.pl